Krytý bazén a koupaliště STARS Třinec

 

Zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům je k dispocizi "sportovní peněženka" pro vstupy na sportoviště STARS.

-  Krytý bazén, jehož součástí jsou čtyři plavecké dráhy, tobogán a relaxační část, ve které naleznete různé chrliče vody, masážní trysky, bublinkovou masáž s podvodním lehátkem, vodní masážní trysky chodidel + tobogán

-  Letní koupaliště Pod Javorovým v Třinci má dva nerezové bazény, jeden dětský, jeden velký plavecký a dále brouzdaliště se skluzavkou, delfínkem, který chrlí vodu a vodotryskem pro ty nejmenší. Do dětského bazénu ústí také 60m tobogán.

- sauna

- tenisové kurty
více informací na: http://www.starstrinec.cz/

Zaměstnanec (v souladu se zásadami FKSP) hradí 50% ceny vstupného (zbylá část je hrazena z prostředků zaměstnavatele). Vyúčtování (úhradu) zaměstnanec provede při vrácení karty/permanentky a na základě doloženého pokladního dokladu.
Permanentky jsou určeny zaměstnancům OŘ Ostrava, což je při zapůjčení nutno doložit služebním průkazem. Čerpání je omezeno částkou 300,-Kč na zaměstnance za měsíc. Zaměstnanec je povinen zapůjčenou permanentku vrátit do 7-mi dnů ( v případě menšího zájmu je možno vrácení po telefonické dohodě posunout. )

Permanentky jsou (po předchozí telefonické dohodě) k zapůjčení na pracovišti PO Český Těšín, Nádražní 274/25,  IŽD  p. Grošová Iveta , tel.č. 972 754 266,  e-mail: grosova@szdc.cz , v případě nepřítomnosti na sekretariátu PO Český Těšín, u p.Vrečkové Marcely, tel.č. 9727 54 439.