Krytý bazén Orlová

 

Krytý bazén, Masarykova třída čp. 1315, 735 14 Orlová-Lutyně

Je zde k dispozici plavecký bazén o délce 25 m se 4 drahami, s relaxační částí a částí pro neplavce. Relaxační část velkého bazénu nabízí vodní atrakce v podobě masážní lavice, chrličů, bublátorů apod. Děti, ale nejen ty jistě ocení možnost jízdy na tobogánu o délce 64 m s dojezdovým bazénem a s nezvyklým nástupem nad úrovní střechy bazénu. Ke zvláštnostem tobogánu patří i to, že jedna z jeho částí vede venkovním prostorem.

Pro nejmenší děti je připraveno dětské brouzdaliště s vodními hračkami, pro jejich rodiče pak např. whirpool. V případě, že jste vyznávači saunování můžete využít našeho Krytého bazénu i k tomuto účelu, nabízíme Vám návštěvu suché sauny s kapacitou 8 osob, parní sauny pro 4 osoby či ledové komory pro 2 osoby, připravena je samozřejmě odpočívárna.

více informací na: http://www.bazen-orlova.cz

Zaměstnanec (v souladu se zásadami FKSP) hradí 50% ceny vstupného (zbylá část je hrazena z prostředků zaměstnavatele). Vyúčtování (úhradu) zaměstnanec provede při vrácení karty/permanentky a na základě doloženého pokladního dokladu. Permanentky jsou určeny zaměstnancům OŘ Ostrava, což je při zapůjčení nutno doložit služebním průkazem. Čerpání je omezeno částkou 300,-Kč na zaměstnance za měsíc. Zaměstnanec je povinen zapůjčenou permanentku vrátit do 7-mi dnů.

Permanentky … 2 ks  jsou (po předchozí telefonické domluvě) k zapůjčení na pracovišti OTV Český Těšín, ul. Tovární, Český Těšín, tel.č. 972 754 141, kontaktní osoba: p. Rambousek.