Divadlo A. Dvořáka, J. Myrona

 

Zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům jsou k dispozici permanentky na divedelní sezónu 2020/2021 do divadel Antonína Dvořáka a Jiřího Myrona v Ostravě. Permanentky lze objednat na sekretariátu ředitele u paní Moniky Svrčinové v pracovní době od 7:00 do 15:00 hodin na telefonním čísle 972 766 106 nebo emailem: orovasek@spravazeleznic.cz. Přihlašování přes STKR není možné.

Při vyzvednutí permanentky je zaměstnanec povinem uhradit 50 % ceny vstupného na vybrané představení, t.j. 165,- Kč na každou permanetku, kterou si příjde zapůjčit.

Více infomací, včetně programu a obsazení jednotlivých představení je na webu: www.ndm.cz

 

 

 

 

Události

Odcházení - činohra

Datum a čas konání:
19.09.2020 18:30
Poznámka:
A. Dvořák (skupina X)
Rezervace:
Náhradníci:

Coppélia - balet

Datum a čas konání:
26.09.2020 18:30
Poznámka:
J. Myron (skupina X)
Rezervace:
Náhradníci:

Rossiniho karty - balet

Datum a čas konání:
30.09.2020 18:30
Poznámka:
J. Myron (skupina D)
Rezervace:
Permanentka 1 Curylo Jan
Permanentka 2 Curylo Jan
Náhradníci:

Rossiniho karty - balet

Datum a čas konání:
08.10.2020 18:30
Poznámka:
J. Myron (skupina VII.)
Rezervace:
Permanentka 1 Ksandr Zdeněk
Permanentka 2 Ksandr Zdeněk
Náhradníci:

Robert Ďábel - opera

Datum a čas konání:
15.10.2020 18:30
Poznámka:
A. Dvořák (skupina VII.)
Rezervace:
Permanentka 1 Šustek Radim
Permanentka 2 Šustek Radim
Náhradníci:

Testosteron - činohra

Datum a čas konání:
15.10.2020 18:30
Poznámka:
J. Myron (skupina C)
Rezervace:
Permanentka 1 Kořená Zuzana
Permanentka 2 Kořená Zuzana
Náhradníci:

Robert Ďábel - opera

Datum a čas konání:
17.10.2020 18:30
Poznámka:
A. Dvořák (skupina X)
Rezervace:
Permanentka 1 Buchta Břetislav
Permanentka 2 Buchta Břetislav
Náhradníci:

Revizor - činohra

Datum a čas konání:
30.10.2020 18:00
Poznámka:
A. Dvořák (skupina D)
Rezervace:
Permanentka 1 Krupa Pavel - ST
Permanentka 2 Krupa Pavel - ST
Náhradníci:

Škola žárlivých - opera

Datum a čas konání:
05.11.2020 18:30
Poznámka:
A. Dvořák (skupina VII.)
Rezervace:
Náhradníci:

Osm žen - činohra

Datum a čas konání:
12.11.2020 18:30
Poznámka:
A. Dvořák (skupina C)
Rezervace:
Permanentka 1 Dvořák Radim
Permanentka 2 Dvořák Radim
Náhradníci:

Osm žen - činohra

Datum a čas konání:
19.11.2020 18:30
Poznámka:
A. Dvořák (skupina VII.)
Rezervace:
Permanentka 1 Kořená Zuzana
Permanentka 2 Kořená Zuzana
Náhradníci:

West Side Story - muzikál

Datum a čas konání:
20.11.2020 18:30
Poznámka:
J. Myron (skupina D)
Rezervace:
Permanentka 1 Macho Jiří
Permanentka 2 Macho Jiří
Náhradníci:

Revizor - činohra

Datum a čas konání:
26.11.2020 18:30
Poznámka:
A. Dvořák (skupina C)
Rezervace:
Permanentka 1 Dvořák Radim
Permanentka 2 Dvořák Radim
Náhradníci:

Coppélia - balet

Datum a čas konání:
03.12.2020 18:30
Poznámka:
J. Myron (skupina C)
Rezervace:
Permanentka 1 Buchta Břetislav
Permanentka 2 Buchta Břetislav
Náhradníci:

Revizor - činohra

Datum a čas konání:
03.12.2020 18:30
Poznámka:
A. Dvořák (skupina VII.)
Rezervace:
Permanentka 1 Pustka Petr
Permanentka 2 Pustka Petr
Náhradníci:

Testosteron - činohra

Datum a čas konání:
04.12.2020 18:30
Poznámka:
J. Myron (skupina D)
Rezervace:
Permanentka 1 Janšta Evžen
Permanentka 2 Janšta Evžen
Náhradníci:

West Side Story - muzikál

Datum a čas konání:
05.12.2020 18:30
Poznámka:
J. Myron (skupina X)
Rezervace:
Permanentka 1 Kolka Jozef
Permanentka 2 Kolková Martina
Náhradníci:

Revizor - činohra

Datum a čas konání:
01.01.2021 18:30
Poznámka:
A. Dvořák (skupina X)
Rezervace:
Permanentka 1 Janšta Evžen
Permanentka 2 Janšta Evžen
Náhradníci: