Lyžování - permanentky SKI region Valašsko

 

Pro zaměstnance OŘ Ostrava bylo zakoupeno  8 ks 12-ti denních permanentek, platných v následujících ski areálech:

Ski centrum  Kohútka
Ski areál Synot  Kyčerka
Ski areál Razula (Razula, Horal, Galik)
Ski areál Karolinka
Ski Machůzky
Ski Jezerné
Ski Bílá
Ski areál Mezivodí

• více informací na: www.skibila.cz

Zaměstnanec za zapůjčení permanentky na jeden den hradí 150,-Kč  (zbylá část je hrazena z prostředků zaměstnavatele).

Upozornění: V termínu od 24.1.2019 do 4.2.2019 budou skipasy k vyzvednutí u paní Michaely Folvarčné v budově OŘ Ostrava. Telefon: 972 766 135 (po předchozí telefonické domluvě).
 
Permanentky jsou určeny zaměstnancům OŘ Ostrava, což je při zapůjčení nutno doložit služebním průkazem. Zaměstnanec je povinen zapůjčenou permanentku vrátit do 3 dnů. Permanentky jsou (po předchozí telefonické domluvě) k zapůjčení u p. Lukáše Maška, vedoucího provozu infrastruktury ST Český Těšín, Muglinovská 1038, Ostrava, tel.č. 972 766 156, nebo mob.  725 383 040 – celkem k zapůjčení 8 ks permanentek

 

 

Události

2019/2020

Datum a čas konání:
01.01.2020 07:41
Poznámka:
Rezervace:
1 Papák L.
2 Janecký P.
3 Mašek L.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
03.01.2020 07:44
Poznámka:
Rezervace:
4 Jendrišák M.
5 Jícha M.
6 Jíchová L.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
05.01.2020 07:47
Poznámka:
Rezervace:
1 Janecký P.
2 Mašek L.
3 Papák L.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
06.01.2020 07:45
Poznámka:
Rezervace:
7 Glet F.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
08.01.2020 07:46
Poznámka:
Rezervace:
7 Mašek L.
8 Jendrišák M.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
10.01.2020 08:32
Poznámka:
Rezervace:
1 Maková J.
5 Jícha M.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
11.01.2020 08:34
Poznámka:
Rezervace:
2 Maková J.
6 Jíchová L.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
12.01.2020 08:31
Poznámka:
Rezervace:
6 Jícha M.
7 Mašek L.
8 Jendrišák M.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
17.01.2020 08:41
Poznámka:
Rezervace:
1 Maková J.
2 Janek J.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
18.01.2020 08:31
Poznámka:
Rezervace:
1 Janek J.
2 Maková J.
3 Zagol A.
4 Bartoš P.
7 Staněk J.
8 Bumbalík C.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
19.01.2020 08:43
Poznámka:
Rezervace:
3 Zagol A.
4 Bartoš P.
7 Staněk J.
8 Bumbalík C.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
24.01.2020 08:53
Poznámka:
Rezervace:
1 Janecký P.
2 Maršálek D.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
25.01.2020 08:52
Poznámka:
Rezervace:
3 Zientková I.
7 Svobodová M.
8 Rada D.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
01.02.2020 08:40
Poznámka:
Rezervace:
3 Zientková I.
4 Pítr J.
5 Homolová T.
7 Svobodová M.
8 Žižka V.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
02.02.2020 08:55
Poznámka:
Rezervace:
4 Rada D.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
07.02.2020 08:54
Poznámka:
Rezervace:
5 Maková J.
6 Janek J.
8 Zemánková R.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
08.02.2020 08:57
Poznámka:
Rezervace:
1 Jendrišák M.
2 Pítr J.
3 Mašek L.
4 Papák L.
7 Mašek J.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
09.02.2020 08:56
Poznámka:
Rezervace:
5 Maková J.
6 Janek J.
8 Zemánková R.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
12.02.2020 09:27
Poznámka:
Rezervace:
1 Ruš J.
4 Kokotek R.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
13.02.2020 08:58
Poznámka:
Rezervace:
5 Maková J.
6 Janek J.
8 Zemánková R.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
14.02.2020 09:29
Poznámka:
Rezervace:
2 Bartoš P.
3 Zagol A.
4 Staněk K.
7 Bumbalík C.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
16.02.2020 09:31
Poznámka:
Rezervace:
2 Bartoš P.
3 Zagol A.
4 Staněk K.
7 Bumbalík C.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
19.02.2020 09:36
Poznámka:
Rezervace:
2 Ruš J.
3 Kokotek R.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
24.02.2020 09:32
Poznámka:
Rezervace:
5 Nováková Z.
6 Byrtus J.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
25.02.2020 09:34
Poznámka:
Rezervace:
5 Nováková Z.
6 Byrtus J.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
26.02.2020 09:35
Poznámka:
Rezervace:
1 Kubátková M.
3 Sičová I.
5 Nováková Z.
6 Byrtus J.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
28.02.2020 09:37
Poznámka:
Rezervace:
8 Rada D.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
06.03.2020 09:40
Poznámka:
Rezervace:
2 Mantuanelli J.
7 Rašková L.
8 Raška V.
Náhradníci:

2019/2020

Datum a čas konání:
07.03.2020 09:42
Poznámka:
Rezervace:
2 Mantuanelli J.
7 Rašková L.
Náhradníci: